peza

Co s nekvalitními dřevěnými eurookny ?

Do mého rodinného domu dodávala dřevěná eurookna firma G-Inter . Po 3 letech se z oken loupe lazura, dřevo je popraskané, ze spojů se drolí tmel. Firma byla subdodavatel dodavatele celého domu – ten je již rok v insolvenčním řízení a tudíž nemohu okna reklamovat. Firma G-Inter se tudíž se mnou vůbec nebaví a na maily nereaguje.
Poradí mi někdo, co s okny dělat??

Doplňuji:
Tak po nějakém dopisování a telefonování s jednatelem G Interu se firma rozhodla okna opravit jako „reklamaci“ (i když vím, že na reklamaci nemám nárok). Opravili lak, spáry přetmelili a osadili nové okapničky, které by měly výrazně pomoci v ochraně okna.
Takže zatím happyend…

Nejlepší odpověď
kropitko

Zřejmě to asi nejlépe bude vědět skutečně Standa. Já se domnívám,že je úplně jedno,že firma je v insolvenčním řízení, i tak bych doporučila kontaktovat jednatele firmy,ať oni uplatní reklamaci u firmy,která jim okna dodala.

Další odpovědi
BEAES

Sice Vám neporadím, jen se přidávám s názorem, že tyhle okna už nikdy…máme s nimi ty samé problémy a navíc se nám v zimě zapařovaly v prostoru meziskelním, takže přes ně nebylo vidět ven. Mohli jsme je reklamovat co půl roku…tudíž tyto okna nikomu nedoporučuji. Jak reklamovat Vám snad poradí pan Standa.

cukrar

Reklamovat je nemůžete páč není komu. Snad se domluvit se subdodavatelem, popřípadě s výrobcem oken. Ale domluvit.