sandy45

Co s naloženým masem?

Po grilování zbyla naložená krkovice.Chtěl bych ji obalit v trojobalu,ale prý to nebude dobré.Má někdo zkušenosti.?Lák byl z oleje,gril.ko­ření,česneku a pepře.

Nejlepší odpověď
beer

Klíďo píďo v alobalu, nebo udělat řízky, upéct, atd, atd. Před obalováním akorát trochu setřít… Naložené maso je vždy lepší ))

Další odpovědi
hanulka11

Nevím proč by to nebylo dobré, masíčko bude křehké. Bude to jen jiná chuť řízku a nebo udělej jen těstíčko vajíčko s moukou a v tom to usmaž, bude to změna …ale dobrá změna, tomu věř. Dobrou chuť -k tomu zeleninu a bašta je hotová

anonym

Klidně to obal jako řízek a nebo
rozehřej pánvičku (bez oleje) a normálně to usmaž jako přírodní řízek,k tomu hranolky,tatarka a oběd jak vyšitý! Dobrou chuť

johana 56

Pekáček vymazat olejem,rozložit pláky masa,posypat cibulí,nakrájenou na kolečka,na ni hodit hrst hub,poklást plátky syrových brambor,zalít zbytkem marinády.Nechat zapéct asi 30 minut.

elektrikář

Můžete jej udusit a zbytek marinády použít na omáčku.Pod trojobalem by to byla neobvyklá
chuť skusil bych jeden kousek a ochutnat.Jednou jsem v restauraci dostal pod trojobalem opepřený řízek, moc mi to nechutnalo.