DceFR

Co s nalezenou kočkou?

Kočka je drobná, zřejmě bez majitele, potuluje se po okolí a shání něco k snědku, je velmi vyhublá.

Nejlepší odpověď
zjentek

Sociální cítění: začal bych tím, že bych jí dal nažrat, pokud sám nestrádám.

Další odpovědi
Midas

Víš jistě, že je bez majitele. Já nemám rád zase ty, kteří si řeknou, je kočka je tu sama, je na poli/v lese nebo se „toulá“ po vesnici/městě, určitě nemá majitele. Kočky a obzvlášť kocouři se rádi toulají. Můžou být jen kousek od domova – třeba jne pár metrů (a ty to ani nemusíš vědět), ale taky to může být několik kilometrů a můžou být pryč i pár týdnů až měsíců.

Pokud se ti zdá, že je nějak velmi zanedbaná a vážně vychrtlá, tak možná bez majitele skutenčně je. Kočky, ale obvykle umí dobře lovit – pokud se nejedná o kočku, kterou někdo choval jako domácí a pak se rozhodl, že z ní udělá venkovní kočku.

Dej ji trochu nažrat, pokud ji uvidíš. Radši trochu dál od svého domu (od svých dvěří) pokud si ji nechceš nechat a nehceš, aby zůstala.

anonym

Zavolejte měšťáky.