Verule

Co s nadnormativními zásobami?

Abych to upřesnila, mám seminární práci na toto téma. řešení nadnormativních zásob + příklady a nikde nemůžu najít vhodnou literaturu. tak pokud by někdo věděl, nebo se o to zajímal. uvítám. děkuji :)
Doplňuji:
jedná se o nadnormativní SKLADOVÉ zásoby

Nejlepší odpověď
klumprt

Musejí se prodat i pod výrobní (pořizovací) cenou, protože i to je lepší, než aby shnily na skladě. Tak a teď tu myšlenku rozpatlat na pět nebo kolik stránek a seminárka je v cajku 🙂

Další odpovědi
Drap

Znavit se jich. Nejlépe co nejvýhodněji prodat.

Agneta

Ráda ti podám kvalitní rozhřešení, jen mi vysvětli, jaké nadnormativní zásoby to mají být:DD