beluška

Co s mužem, který to zabalil v 65ti, ač má stále milující choť.K pohodě mu stačí pokec s kamarády,ale co žena, kde má

hledat pomazlení, tak jak byla zvyklá. Je to nová životní situace…podělte se

Nejlepší odpověď
mosoj

A kde je příčina ? Jak je na tom se zdravím. Jenom milující manželka nestačí.
Když jsem po endoskopické operaci močového měchýře ( pro informaci provádí se močovou trubicí, bez jakéhokoliv řezu !!!) tak nějaký ten týden nemám na nějaké mazlení ani pomyšlení. To se raději ženské široko daleko vyhnu. Kdo nevěří, může si to zkusit.
Je mi také 65 let a nic jsem nazabalil.
Zato když se to zahojí ........

Další odpovědi
hanulka11

Je třeba si sednout a spolu to probrat a pokud muž nejeví zájem .......buď se s tím asi vyrovná, nebo si najde pomazlení jinde

nevím ........

Drap

V partnerském vztahu neni nikdy na vině jenom jeden, ač se to tak někdy může zdát. Třeba právě toto jeho chování způsobila nějakým způsobem jeho žena . Jak z toho ? Jedině o problému bez emocí mluvit a vysvětlit si to.