Avatar uživatele
quentos

Co s materiály politými pivem, bude stačit vysušit na topení?

Bylo to naštěstí jen trochu, flašku jsem včas zachytil, takže snad nehrozí ani neblaze proslulý smrad :{D> ale kdyby přece – nějaký osvědčený recept proti němu? Co myslíte, bude se hodně dlouho držet na papírech?
Doplňuji:
já a zapřísáhlý abstinent? Pivo po obědě je u mě už dlouhá léta neodmyslitelné ;{)> ovšem s Mírou ;{)>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Spíš než smradu bych se bál toho, že se budou lepit. Takže důkladně otřít vlhkým hadrem a vysušit. Pokud materiál materiálů snese krátký oplach vodou, mohu jen doporučit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

quentosi,ty zapřísáhlý abstinent a pivo?

Jinak ,to pivo vyčpí!
Doplňuji:
A to jako v pozdní večer lamentuješ nad rozlitým pivem od oběda ? 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IK

Teď už je asi nenávratně slepeno, papír snese namočení do vody, horší je sušení. Ideální pomůcka je knihařský lis, každý list proložit čistým nelepivým a nepotištěným papírem(noviny otisknou text), může být piják nebo voskovaný papír. Lis nahradíš prknem a zatížíš knihami. Nechá se tam nejméně do druhého dne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Kdysi, v mladické nerozvážnosti jsme se polévali pivem a když mi šaty do rána uschly, stály samy jako prkno. Třeba budou dokumenty taky „natužené“

před 4482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

spíš se opozdil ten oběd ;{)>

před 4482 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek