bolak

Co s knírem v nose?

U nás v práci dělá člověk, a tomu čouhá z levý nosní dírky vyloženě knírek. Dá se to řešit jinak než stříháním nebo začesáváním dovnitř? Myslím nějak odstranit natrvalo.

Vaše rady mu budou předány anonymní cestou lístkem za stěrač.

Nejlepší odpověď
briketka10

a že ty se mu do tý dirky furt koukáš a nic neděláš
přiznej se !!
já si je stříhám nůžtičkama z manikury, ale daj se
koupit ta udělátka do nosu no natrvalo to asi nebude
jedině zajít k lékaři na nějakou epilaci, depilaci či co, ale bude to bolet au..
Doplňuji:
můžeš mu doporučit nějaké z následujících strojků :
http://zastri­hovace.heureka­.cz/f:11421:145786/?f=5

bolak

briketka: když on stojí hned vedle, a mě to strašně šimrá…

a ty máš taky knírky?

briketka10

to si teď děláš psinu přece mu to neleze až na krk to ti nebaštím..
a mě jako každýmu přece v nose i tobě né rostou malinkatý chloupečky na zachytávání prachu apod.
http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Dutina_nos­n%C3%AD

bolak

nojo, ale normálnímu člověkovi to přece nečouhá až na dvůr..