dohnalka79

co s hypotékou???

Prosím kdo by mi poradil, můj přítel má hypotéku spolu s přítelkyní a nyní čeká až se z toho vypíše ona, ale barák eje jen hrubá stavba a dluh je n aa 25 let za jakych podmínek by šel dům prodat i s hypotékou, co je nejlepší varianta a by neprodělal všechno? díky moc za info!!!a

Odpovědi
Drap

Nejvýhodnější by bylo hypotéku doplatit a dům prodat, což ale zřejmě nepůjde, Další možností je, že by se dům prodal někomu kdo bude ochoten hypotéku doplatit, což se taky asi nepovede. Tak nezbývá než platit a platit.. Samozřejmě že důležitá věc k profeji bude i velikost a stadium stavby a výše hypotéky.

jakub.bakta

Tady máš kontakt na člověka, který se soustřeďuje na řešení problémů se zastavenými hypotékami a nemovistma. Za zeptání nic nedáš.

http://www.bles­kovepujcky.cz/rychla-pujcka-na-zastavu-nemovitosti-vyplacime-jiz-do-48-hodin-76251/