autacek

Co s hypermarkety, které jsou na hranicích okresů a demarkační linie vede někudy středem?

ukázka: v tomto případě prý přístup jen po cyklostezce

Nejlepší odpověď
elkon

Nikdo takové detaily řešit nebude. Možná jen ti, kteří stále hledají problémy, kde nejsou.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a na co se ptáš ???
… hypermarket nemusí stěhovat …
… kdybys poslouchal tiskovku vlády, tak tam vysvětlovali, že v případě, že někdo bydlí na kraji okresu, a má nejbližší obchod ve druhém okrese, může jet nakoupit do onoho nejbližšího okresu (tak jak je na tvém obrázku) … byla to odpověď na dotaz novináře …

… chceš-li něco vědět, sleduj zpravodajství, nebudeš pak hledat zbytečné problémy, kde nejsou …

… doplnění: občané, z okresu Brno-venkov mají určité úřady v katastru Brna-města, takže při cestě k doktorovi či na úřad si nakoupí …

JežíšKristus

Vesničané v Brně už objevili hypermarkety?🤔🤔😂

nyjono

Doplním elkona.
Nelze očekávat, že někdo bude kontrolovat polohu a přístup každé jednotlivé prodejny a řešit přístupy.
Některé mají třeba 2 vchody a klidně každý může být v jiném m okrese, když je na hranici.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… tak teď nevím, jestli jsi konečně dostal rozum, a zeptal se na pravých místech, anebo Hamáček chodí na odpovědi, ale vyslyšel tě: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/hama­cek-bude-moci-upravit-omezeni-pohybu-tam-kde-nedava-smysl-40352494#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=Ce3ED6jzM9j-202103010625&­source=hp&seq_n­o=1&utm_campa­ign=&utm_medi­um=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Mc Merkurion

… a na co se ptáš ???
… hypermarket nemusí stěhovat …
… kdybys poslouchal tiskovku vlády, tak tam vysvětlovali, že v případě, že někdo bydlí na kraji okresu, a má nejbližší obchod ve druhém okrese, může jet nakoupit do onoho nejbližšího okresu (tak jak je na tvém obrázku) … byla to odpověď na dotaz novináře …
… chceš-li něco vědět, sleduj zpravodajství, nebudeš pak hledat zbytečné problémy, kde nejsou …

autacek

Mě zajímá co je psáno, ne jak se nařízené blbosti snaží omluvit ti, jenž je vymysleli. Pocjopitelně že pokud se obyvazelé různých kresů budou opět běžně setkávat v obchodech, opatření se minou účinkem, zato nesmíte navštívit své děti ani rodiče byť bydlí o patro výš, to dává rozum.

https://www.vla­da.cz/cz/epide­mie-koronaviru/dulezite-informace/nouzovy-stav-a-mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/#omeze­ni_pohybu_od_1_brez­na