Akzeret

Co s hláškou „Plugin Google Earth potřebuje ke spuštění vaše povolení.“?

Našla jsem stránku www.flightradar24­.com a chtěla jsem natrénovat pozorování letadla, až poletí kamarádka do Ameriky. Když si ale dám zobrazit nějaké letadlo (kliknu na něj) a pak se chci kliknutím na tlačítko „3D“ podívat „ven“ (výhled z kokpitu), hlásí mi to „Plugin Google Earth potřebuje ke spuštění vaše povolení.“
Google Earth mám v PC nainstalovaný. Vůbec nevím, co s tím. Na nic nejde ťuknout, nikam mě to samo nenavede.
Jak se toho zbavit? ( = Co a jak udělat, aby to normálně fungovalo?)

Díky ;)

Odpovědi
arygnoc

klasika.

v akom prehliadači?
požaduje povolenie pri inštalácii (povoliť) alebo po obnovení stránky?

plugin odinštalujte (nie iba zakázať), znova nainštalujte a POZORNE čítajte požiadavky (povolenia, nastavenia, …) pri inštalácii.

;-Q