lukassssss

Co s extrémní bolestí zubu?

Nejlepší odpověď
Drap

Navštívit zubaře, nebo zubní pohotovost.

Další odpovědi
petra15

Zajdi do pohotovostní lékárny, nebo do nemocnicní ambulance .

marci1

Dokud není pozdní noční hodina, navštívit zubní pohotovost. Nechci Tě strašit ,ale bolest zubů se zesiluje. Pokud zub už bolí hodně, nepomůže ani lék od bolesti, ani různé „babské“ rady.

anonym

Pomůže rozkousat acylpirin na bolavém zubu.Bolest sice nepřestane, ale už se nechá vydržet, není ostrá, ale tupá.
Ale je to jen na chvíli, čili jinak ráno ihned k zubaři.

jáára

Na zuby je nejlepší Tramal / Tralgit

Bukvice

Zde jsou babské rady http://www.me­dicin.cz/babske-rady/babske-rady-na-bolest-zubu
Ale pokud tě to bolí opravu hodně tak pomůže jedině pohotovost