dust8

Co s extra levným tabletem, který je ve všech směrech podprůměrný?

Koupil jsem jej naivně přes jinou osobu ještě, když byly tablety v plenkách nějaký co stál cca tisícovku.
Je extra pomalý. Wifi věčně vypadává. Jazyk snad polština. Mám chuť jej vyhodit.
Sotva zvládne přehrát hudbu z sd karty. Možná jako čtečku knih?

Jedná se o model FreeMe X2 7 ver.2

Odpovědi
hapiky

Asi nevíš jak to dnes chodí. Dej ho bezdomovci, on ho zpeněží v bazaru, tam jej koupí školák, co tomu nerozumí. Když zjistí, že je na prd, zanese ho opět do bazaru, a tak pořád dokola, až to někdo nevydrží a práskne s ním o zem. Chápeš kolika lidem ještě udělá službu než skončí ve sběrně?

Edison

Nebo ekologicky zlikvodovat… hdotit do elektroodpadu.