Salvaje

Co s dovolenou před nástupem na mateřskou?

Už jsem tu otázku tady zahlídla, ale nepřečetla a teď ji nemůžu najít… Jak je to se zbývající dovolenou před nástupem na mateřskou? Vybrat? Když ne, co s ní bude?
Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji, otázku jsem tedy našla, ale stejně u ní není žádná odpověď :)

Nejlepší odpověď
sejtanka

Já si ji musela vybrat,jinak by mi propadla.

Další odpovědi
hanulka11

podívejte se našla jsem vám co se tu řešilo a co jste hledala

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­38&q=Co+s+dovo­lenou+p%C5%99ed+n­%C3%A1stupem+na+ma­te%C5%99skou&sa=Vyh­ledat#1538