kikush14

Co s chloupky na brise a zadech?

Ahoj,potrebovala bych poradit co s chloupky na brise a i na zadech.Je mi teprve 14 a dost me ty chloupky stvou nemuzu ani nosit dvoudilne plavky.Jednou jsem byla blba ze jsem si je zacala holit,ale ono je to jeste horsi a jelikoz jsem cernovlasa jde to take hodne videt.Nevim co s tim mohl by mi prosim nekdo pomoci? Prijmu vsechny rady moc dekuji.

Nejlepší odpověď
Lucijej

To už se jich nezbavíš, teď už ti nezbývá nic než holit a holit, když je nechceš. Žiletky, depilační kémy, vosk, laserová epilace apod.