JarkaHor

Co s chlapem když mu nestojí?

Nejlepší odpověď
Filip84

No, to máš těžko: Ty nemáš „chuť k sexu“, chlapovi nestojí. Stejně, jako mohou být rozličné příčiny, mohou být rozličná řešení:

  • podívej se, občas, do zrcadla. Chodit do postele s natáčkami, ve vytahaném tepláčisku, protivná, a s tunou „krému“ na Gesichtu, k pořádné erekci nepřispěje,
  • chodit do postele s „nechutí k sexu“, s otráveným Gesichtem, taky k erekci nepřispěje,
  • modrá pilulka, co si berou dědci do obchodu, aby jim nepadala tepláka, naopak k erekci přispěje,
  • taky občas nějaká změna, hra, k erekci přispěje. Není větší zabiják libida než nudný, stereotypní, sex,
  • zkuste se, takhle z večera, jít projet na kole. To je taký komplet, tři v jednom: proluftujete se, nebudete myslet na to, co si myslí sousedovic kuna, nebo jestli v Yakutsku taky jezdí tramwaye, zpotíte se, to vyplavuje endorfiny, a k tomu to dělá hezkou prdel, jemu nebo Tobě, bez potřeby nějakých speciálních nástrojů outrpného práva na doma. Ty, potom, nebudeš řešit, že nemáš „chuť na sex“, budeš provětraná, zdravě unavená, s vyčištěnou hlavou, budeš šoustat jako na klíček. Chlap bude taky proluftovaný, pak mu dej pořádně nažrat, ne ale točeňák, třicítku cihlu a Primuse, pořádné jídlo, fresh jako jahoda, a uvidíš, výsledek se dostaví, na jedné i na druhé straně, časem,
  • upravte jídelníček, zařaď víc čerstvých věcí, bylinky, kvalitní čerstvé maso (na mrazák zapomeň, v něm můžeš mít dvě věci: led a kosti), zeleninu,
  • nějaká hra, čas od času, v posteli taky nezaškodí, nemusí to být pořád dokolečka dokola, jak ve filmu pro pamětníky. Co já vím, co vás bude bavit, já vás neznám, to si musíš sama na to přijít,
  • na erektivní dysfunkce má positivní vliv ženšen. Není to úplně levná záležitost, on ženšen na jedno 1 lb coquelet jaune 삼계탕 vyjde na tři, čtyři, stovky, ale čas od času se to dá, plus klidně nějaké doplňky stravy s ženšenem. Jo a lepší je divoký ženšen a z imperialisticko-kapitalistické Koreje, než z lidově demokratické Číny (ten z lidově demokratické Koreje tady nekoupíš, skrze embargo, ten by byl nejlepší),
  • zelený čaj. Zelený čaj, sice, nestaví tepláku do pozoru, ale čistí cévy, a to tak jako celkově prospívá i pevné a tvrdé kládě,
  • smysl pro humor, positivní přístup k životu. Ono když přijdeš s maskou na Gesichtu, natáčkami ve vlasech, v pruhovaném pyžamu po fotrovi a spustíš 3/4 hodiny trvající „dršťkovou“, tak se není čemu divit, že cákátko nestojí. A věř, že to dokážou i dvacítky, jinak docela hezké, se takto celkově zošklivit. Některé s tím nemají žádný problém!

No a k tomu obecně snižují libido a přispívají k erektivní dysfunkci:

  • antidepresiva. Já jsem poznal docela dost lidí, co žerou antidepresiva. K ničemu to moc není: oni jsou tak jako celkově negativní, furt se starají o tom, po čem je jim hovno, furt jim něco vadí, nebo je něco „žere“, a pak se diví. Hejbat se to nebude – je to nebaví. Doprdele, já se neptal, co tě baví, já ti říkám: jdi ven a zpoť se. Mně se nechce. Já jsem se neptal, co se ti chce, já ti říkám: jdi ven a zpoť se! Když já … Marná snaha, ztracené existence. Antidepresiva jsou s to pomoci od akutního problému, měsíc, dva, maximálně tři. Pokud je někdo bere dlouhodobě, stejně nepomáhají a mají ty rozličné vedlejší oučinky,
  • statiny (https://www.wi­kiskripta.eu/w/Sta­tiny). S jejich užíváním se asi moc nedá dělat, ale některé způsobují erektivní dysfunkci až u 97% mužů, je s tím potřeba počítat.

Pokud nepomůže nic z výše popsaného, vyhledejte lékaře. On pomůže.

Další odpovědi
magorvkleci

Opravit.
Mechanizovat proces.
Najít mu pořádnou ženskou.
Najít si jinou společnou zábavu.
Vyměnit za jiný model.

aliendrone

Okamžitě vyšetřit! Jestli mu nestoji NĚKDE JINDE! 😉

zjentek

Nic. Chlap chce po ženský jen jedno (na všechno ostatní máme služebné). Napadá tě jediná věc, co by tak chlap chtěl po ženský? Co s chlapem, když mu zrovna nestojí? Tak vidíš…🤷‍♂️

paul1

  1. nedělat z toho tragégii, brát to raději s humorem, ono se to napraví
  2. použít tabletky – tzv. furtmustal. Kdysi to byl Yohinbin, teď je více druhů.
  3. Pokud je muž voják, tak zkusit zavelet: „Pozor“ 😄

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Erekce

Mravenec

Začni u sebe.

GM

Odeslat k lékaři.

plebs

Vyměnit tajně za samce a doma se poté tvářit že je vše v normálu usmívat se a v případě prozrazení zatloukat