Terisek

Co s červenými pupínky po oholení?

Dámy prosím o radu co s červenými pupínky po oholení?

Odpovědi
hanny 2

Natřít zklidňující mastičkou,třeba Calciem panthotenikem.

Terryle

Namazat něčím zklidňujícím – mně celkem pomáhá klasická Nivea.
A holit se hodně ostrou žiletkou a ne proti směru růstu chloupků…

hanulka11

ošetřit přípravkem po holení

BandiOl

Omlouvám se za propagaci, ale máme dobrou zkušenost s produktem na:

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?zdrava-pokozka-a-kuze,32

oskar

Zakupte si v lékárně Salicylový líh také jsem měl takové problémy a jsem v pohodě.

terry

Jak píše Tery. Holit PO směru růstu chlopků a OSTROU žiletkou.
Popř. el.holícím strojkem – ten je naprosto v pohodě, co se týče pupínků po holení.
Pak ani nejsou krémíčky potřeba.