Co s brýlemi po operaci očí?

Jen tak zahodit? (Je to 6 000,– v obou.)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Můžeš je darovat dětem do Afriky nebo jinam. Sbírek brýlí je na internetu několik.

Další odpovědi
atlas

Nechat si je na stáří, však oni se ještě budou hodit. Tolik místa nezaberou.

Rokio

Já bych je dal nějakému sběrateli nebo prodal do zastavárny.

Kelt

Můžeš dát na sbírku, nebo si nechat. Pokud ale operací získáš perfektní zrak, tak tě nebude zajímat, zda máš brýle za tisíce korun. Nebo si myslíš, že člověk,který chodil o holi za 50 000 Kč a pak začne znovu perfektně chodit, že si tu hůl nechá?

da ny

Schovat, uložit, rámečky se budou hodit…
Za čas se nějaká ta dioptrie vrátí nebo přijde dalekozrakost a doba čtení
s brýlemi.
Případně darovat ;)