huky

co s beďary??

Nevíte co s beďary ?? A co se steupama po vymacknuti ?? Když si vymacknu beďar tak tam mam ještě hrozne dlouho strup po vymačknuti a když se pak nahromadej tak je to fajn na nic -.- nevíte co s tím ??

Nejlepší odpověď
ReHu

Čistit pleť, čistit pleť čistit pleť.

Další odpovědi
Drap

Čistit a vyčkat. Tyto věci se časem upraví samotné.

DenisaČad

Sudocream

anonym

Je to chronické onemocnění mazových žláz:
https://www.stre­am.cz/jak-se-co-dela/520930-jak-se-co-dela-bedary

Šidlo

k lekárovi, ale dobrému! najprv k dermatológovi…

…keď nepomôže lekárska kozmetika, treba (čím viac akné a horšieho, tým rýchlejšie) ísť ku :gynekológ/urológ (neviem čo ste), imunológ/alergológ, endokrinológ, gastroenterológ…ak­né môže byť prvý príznak nebezpečných chorôb…ktoré treba riešiť v počiatku

tie kecy o akné z jedla sú na 90% blbosti .....len pár ľudí má akné z alergie/into­lerancie dákeho jedla

a ak má akné väčšina vašej rodiny, k lekárovi čo najskôr