martin61

Co s androidem ktery nenabiha?

mam tablet s androidem a jednou jsem ho nechal vybít na 0%[normalne se vypina na 11%] a od te doby mi nabehne tablet ale android jen nabiha do te doby nez se vybije baterie , skousel jsem to dat na reklamaci ale neprijaly to . Da se jeste nejak ten system obnovit? Nebo budu muset kupovat novy tablet? Predem dekuji
Doplňuji:
tablet neni stary ani 2 mesice a normalne by prece mel nabehnout system i pres nabijecku ?

Odpovědi
Michal Kole

Co zkusit dát jinou baterii? U baterií se reklamace uplatňuje hůře, protože baterie se opakovanáním nabíjení a vybíjením opotřebovává – nic není perpetum mobile v baterii probíhá chemické reakce a reaktivost vyprchává časem a množstvím reakcí.

Na baterii je záruka je 6 měsíců.

arygnoc

čo tak nová inštalácia androidu.
Inštalačné súbory by mali byť v priloženej pamäťovej karte (pokiaľ ste ich ovšem nezmazali, všakáno).