mardwina

Co rychle dělat, aby nám pes neutíkal za hárající čubou, kastrace možná až za týden. Děkujeme

Nejlepší odpověď
Aluša

Řešili jsme stejný problém s naším Samíkem, koupili jsme pletivo a manžel navýšil plot do nepřeskočitelné výšky 🙂Zároveň doporučujeme zajistit ostatní únikové cesty (např. pod plotem atd.)

Další odpovědi
elektrikář

Jdou také zazdít dveře. Rozmnožovací pud je mocné kouzlo.Kterému žádný pejsek neodolá.

samicek333

Já bych psa přivázala, třeba na dlouhé, ale pevné vodítko, pokud ho dáte na zahradu, tak ke stromu, aby si mohl někam, na nějakou deku lehnout, aby tam měl vodu, možná i jídlo a hlavně nějaké hračky, aby se zabavil. Aby se neškrtil na obojku, já bych ho dala asi spíš na nějaké kšíry, ale zároveň bych mu nechala i obojek, nějakým krátkým vodítkem to spojila dohromady, kdyby se vyvléknul z jednoho, ať máte pojistku… Hlavně aby ho to neškrtilo. Je to takový experiment, ještě jsem to nezkoušela, ale kdyby to nešlo, tak bych mu nechala obojek na krku, protože tam má známku a dala bych ho na ty kšíry :)