Co rozhodne nemusite s partnerem ( partnerkou ) absolvovat ? -iv-

Nejlepší odpověď
iceT

Tak rozhodně bych nešla do postele ve třech nebo kdyby mě požádal,abychom navštívili swinger party.
Nemám nic proti tomu,ať si každý zpestřuje svoje hrátky jak umí,ale to není nic pro mě.Pro nás.

Další odpovědi
baghira

Budu při tobě v dobrém i zlém, v bohatství i chudobě, v nemoci i ve zdraví, budu Tě milovat a ctít dokud nás smrt nerozdělí…

Nejspíš nic takového, co bych „nemusel“ neexistuje. Jinak bych si ji nebral :)
(Netvrdím, že mě občas nenaštve. Ale mám pro to pochopení :) )

tom004

Dobré ráno.Nemusím,spo­lečné nákupy v OD. Dovezu na parkoviště,a zeptám se,kdy se mám vrátit,a mizím. 🙂

anonym

Rozhodně nemusím a nechci být nikdy s manželem na některých "důležitých"zá­pasech..v tele­vizi v hospůdce.

dědapetr

Ať jsem přemýšlel jak chtěl,tak jsem na nic nepřišel.

casey

Nic zasadniho me nenapada, ale nemusim courani po nakupnim centru (nemyslim nakup potravin), a take nemusim byt pritomen tzv. babincum. Obcas se setkaji u nas doma a casto premyslim nad tim jak rozdilna temata chlapi a zensky probiraj. Zase naopak ona by se mnou nesla s kamarady na pivo. Myslim, ze oba bychom to povazovali za ztratu casu.

eLx

Napadaj mě samý nechuťárny typu „společné sraní“, otázka k tomu trochu nakopává, tak to radši nechám bejt.. :D no joo.. anebo nákupy v OD.. :D