Avatar uživatele
anonym

Co rozhodne nemusite s partnerem ( partnerkou ) absolvovat ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, iceT, Kerberus, tom004, dědapetr před 4651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Tak rozhodně bych nešla do postele ve třech nebo kdyby mě požádal,abychom navštívili swinger party.
Nemám nic proti tomu,ať si každý zpestřuje svoje hrátky jak umí,ale to není nic pro mě.Pro nás.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Budu při tobě v dobrém i zlém, v bohatství i chudobě, v nemoci i ve zdraví, budu Tě milovat a ctít dokud nás smrt nerozdělí…

Nejspíš nic takového, co bych „nemusel“ neexistuje. Jinak bych si ji nebral :)
(Netvrdím, že mě občas nenaštve. Ale mám pro to pochopení :) )

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.Nemusím,spo­lečné nákupy v OD. Dovezu na parkoviště,a zeptám se,kdy se mám vrátit,a mizím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rozhodně nemusím a nechci být nikdy s manželem na některých "důležitých"zá­pasech..v tele­vizi v hospůdce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ať jsem přemýšlel jak chtěl,tak jsem na nic nepřišel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Nic zasadniho me nenapada, ale nemusim courani po nakupnim centru (nemyslim nakup potravin), a take nemusim byt pritomen tzv. babincum. Obcas se setkaji u nas doma a casto premyslim nad tim jak rozdilna temata chlapi a zensky probiraj. Zase naopak ona by se mnou nesla s kamarady na pivo. Myslim, ze oba bychom to povazovali za ztratu casu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

Napadaj mě samý nechuťárny typu „společné sraní“, otázka k tomu trochu nakopává, tak to radši nechám bejt.. :D no joo.. anebo nákupy v OD.. :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek