Avatar uživatele
Bronzový

Co říkáte tomu, že lidé pocházejí z Evropy, zatímco opice z Afriky?

https://www.tyden.cz/…

:D :D :D :D :D :D ;)

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Toto je informace už starší. Neni na tom nic zvláštního. Neprokazuje to vzniik člověka v Evropě, ale pouze to dokazuje že na území Evropy se našly nejstarší kosterní pozůstatky.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Co říct? Stále se objevují nové informace, názory se různí. co bylo, už dávno není pravda. Ale je mně to celkem jedno, odkud pocházím.

Uvádí to mnohem dříve anglický zdroj, který vyvrací teorii o původu člověka v Africe.

Vědci tvrdí, že našli stopu na Krétě, která by mohla změnit informace o rané lidské evoluci, což naznačuje, že naši předkové byli v moderní Evropě mnohem dříve, než jsme si mysleli.

Přijatý příběh lidské linie je z velké části stanoven, protože výzkumníci našli fosilie našich raných předků v jižní a východní Africe v polovině 20. století. Pozdější objevy naznačovaly, že ti, kteří následovali, zůstali izolováni v Africe po miliony let, než se nakonec přestěhovali do Evropy a Asie.

Ale nový objev stopy, která vypadá, že patřila člověku, který vstoupil na Krétu před 5,7 miliony let, to vyvrací. Lidé možná odešli a zkoumali další kontinenty,včetně Evropy daleko dříve, než jsme se dozvěděli.

Tento objev zpochybňuje zavedené informace o časné lidské evoluci a je pravděpodobné, že se o nío bude debatovat," řekl profesor Per Ahlberg, který byl autorem studie. "Zda výzkumná komunita lidského původu přijme fosilní stopy jako nezvratný důkaz přítomnosti homininů v Miocénu na Krétě,, se uvidí.

Zatímco objev podporuje myšlenku, že naši předkové použili svůj nový nalezený bipedalismus (chůze po dvou nohou) ke vstsupu do moderní Evropy, neexistence důkazů pro pozdější lidi by mohla naznačovat, že cesta "možná neskončila dobře".

http://www.independent.co.uk/…


Avatar uživatele
Zlatý

Možné to samozřejmě je. Je to hypotéza jako každá jiná. Možná, až bude nalezeno více archeologických důkazů, se tato hypotéza i potvrdí. Možné, ba dokonce pravděpodobnější je i to, že vývoj probíhal paralelně a nezávisle ve více oblastech světa. Tak jako třeba v Austrálii nebo Americe, kde vznikly úplně jiné druhy rostlinstva i živočichů. Tyto kontinenty byly od ostatního světa od jisté doby naprosto izolované.


Avatar uživatele
Pokročilý

To nikdo nemůže říct, příklad - narodil jsem se na Moravě, a přestěhoval jsem se do Ruska, a tam žiju, další příklad - oběvil jsem zeleninu jménem česnek v jižní Korey, :D a přesadil jsem to do Ameriky, a budu říkat že česnek pochází z Ameriky, :D takže nikdo nemůže přesně vědět odkud co všechno je, člověk se nevyvynul na planetě zemi, nebo ano? nepřivezli nás z jiné planety? na zemi zůstali děti a ženy, a muži bojovali s něčím co nechtějme vědět, takové věci můžeme jen snít.


Avatar uživatele
Registrovaný

mame ve tride taky jednu opici takze asi souhlasim


Avatar uživatele
Bronzový

Já si myslím, že je to všechno nesmysl, když jsou důkazy, že nás stvořil Bůh Jehova. Z opice nikdy nemohl vzniknout člověk, ale zase jenom opice.

Ale kdyby evoluce fungovala bylo by zajímavé zjistit, co by se vyvinulo z člověka. Víc než člověk už je zase jenom bůh (nebo něco mezitím - polobůh).

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4378
Zlatý Drap 2693
Zlatý led 1935
Zlatý marci1 1477
Zlatý Kepler 1412
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1216
Zlatý ivzez 1117
Zlatý mosoj 921
Zlatý gecco 818

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.