aliendrone

Co říkáte tomu mediálnímu tichu?

Orbánovi už předpovídali díky velmi vysoké volební účasti utrum – a teď má ÚSTAVNÍ většinu. V jiných případech se média mohou přetrhnout v oslavách vítězství kdejakého obejdy z Bubururi nad Kongem, ale Maďarsko… to je přeci daleko. Nebo ne? Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
xxx3

Já tedy nevím, kde čerpá informace Aliendrone, ale osobně jsem viděl celkem podrobné informace o maďarských volbách na různých informačních kanálech. Jako „mediální ticho“ se to rozhodně označit nedá.

Další odpovědi
Kajoch

Byl jsem za svůj život x-krát v Maďarsku.Tenhle národ mám rád…

Kepler

No, já nevím, myslel jsem si, že ´maďároš orbánoš" opět vyhrál volby, protože rychle postavil ploty, kdežto Kačer Donald a EU o tom několik let jenom kecá. Má nejlepší nasrelismiósz z celé EU.

zjentek

Média vždycky mlčí o těch, kteří se nebojí řešit násilí násilím, je to takový mediální pravidlo, strach je prostě strach a když se prostě řekne, že násilí je špatný, tak média v tomto případě výjimečně netvrdí opak.

Tak třeba Hitler. Takovej to byl PAN MALÍŘ a nikde ani zmínka o jeho úžasných dílech, v novinách žádný fotky, nic.

Jináč souhlas s Kajochem. V Západním Bengálsku to byl krom Ukrainců samej Maďar. Hare Krišna!

Kryšpín

Nařízení Evropské Rady Dublin IV z prosince LP 2017 je v platnosti, takže pravděpodobně mu nedemokratický, diskriminační plot bude málo platný

Kajoch

Vyvážená média mlčí,proč mě to už nepřekvapuje?:)(:

xxx3

A která jsou ta média, která o vítězství Orbána „mlčí“? Jistě, pro Cosmopolitan, Rytmus života nebo Penthouse to asi není zpráva dne.

Kajoch

Tak dobře,mlčí víc,než by nemlčela v případě výsledku opačného:)

xxx3

Je to takové kdyby, s tím se těžko polemizuje. Nicméně opačný výsledek by byl mnohem více překvapující a proto patrně i zajímavější pro média. Orbánovo vítězství snad bylo prakticky jisté.

Alesh

spekuluješ o věci, která nenastala

Kajoch

Konstatuji,nes­pekuluji:)

Alesh

konstatují se fakta, těžko jsi mohl fakt konstatovat, když ten fakt neexistuje 🙂