Avatar uživatele
aliendrone

Co říkáte tomu mediálnímu tichu?

Orbánovi už předpovídali díky velmi vysoké volební účasti utrum – a teď má ÚSTAVNÍ většinu. V jiných případech se média mohou přetrhnout v oslavách vítězství kdejakého obejdy z Bubururi nad Kongem, ale Maďarsko… to je přeci daleko. Nebo ne? Co si o tom myslíte?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? independent, Kajoch před 2206 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
xxx3

Já tedy nevím, kde čerpá informace Aliendrone, ale osobně jsem viděl celkem podrobné informace o maďarských volbách na různých informačních kanálech. Jako „mediální ticho“ se to rozhodně označit nedá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kajoch

Byl jsem za svůj život x-krát v Maďarsku.Tenhle národ mám rád…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

No, já nevím, myslel jsem si, že ´maďároš orbánoš" opět vyhrál volby, protože rychle postavil ploty, kdežto Kačer Donald a EU o tom několik let jenom kecá. Má nejlepší nasrelismiósz z celé EU.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Média vždycky mlčí o těch, kteří se nebojí řešit násilí násilím, je to takový mediální pravidlo, strach je prostě strach a když se prostě řekne, že násilí je špatný, tak média v tomto případě výjimečně netvrdí opak.

Tak třeba Hitler. Takovej to byl PAN MALÍŘ a nikde ani zmínka o jeho úžasných dílech, v novinách žádný fotky, nic.

Jináč souhlas s Kajochem. V Západním Bengálsku to byl krom Ukrainců samej Maďar. Hare Krišna!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Nařízení Evropské Rady Dublin IV z prosince LP 2017 je v platnosti, takže pravděpodobně mu nedemokratický, diskriminační plot bude málo platný

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajoch

Vyvážená média mlčí,proč mě to už nepřekvapuje?:)(:

před 2206 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xxx3

A která jsou ta média, která o vítězství Orbána „mlčí“? Jistě, pro Cosmopolitan, Rytmus života nebo Penthouse to asi není zpráva dne.

před 2206 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajoch

Tak dobře,mlčí víc,než by nemlčela v případě výsledku opačného:)

před 2206 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xxx3

Je to takové kdyby, s tím se těžko polemizuje. Nicméně opačný výsledek by byl mnohem více překvapující a proto patrně i zajímavější pro média. Orbánovo vítězství snad bylo prakticky jisté.

před 2206 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

spekuluješ o věci, která nenastala

před 2206 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajoch

Konstatuji,nes­pekuluji:)

před 2206 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

konstatují se fakta, těžko jsi mohl fakt konstatovat, když ten fakt neexistuje 🙂

před 2206 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek