morče

Co říkáte tomu cose přihodilo v Madarsku

CHudáci ty lidé

Nejlepší odpověď
Terryle

Je to strašný, ale takový věci se stávaly a stávat se budou – kombinace smůly a lidský chyby… Muselo to ale být nepředstavitelný. Když už i staří lidi řeknou, že už se do vesnice nevrátí a chtějí dožít jinde, muselo to být něco příšernýho. Staří lidé obvykle na místě lpí a chtějí za každou cenu zůstat tam, kde žili…

Další odpovědi
mosoj

Patří to k této civilizaci. Zkuste někomu říci aby se vzdal používání hliníku nebo třeba aut !!!!
Řešní není ,je jenom konec.

Mousinek

Mě už to štve. Pořád jsou nějaké katastrofy. Snad každý měsíc něco. A nemám ráda i auta když se pořád nabourávají a přejíždějí lidi. Zrušila bych všechno nebezpečné a basta