mosoj

Co říkáte ropné havarii?

Co říkáte ropné havarii v mexickém zálivu.
Já se na to dívám jako na políček do tváře namyšleného člověka.
Doplňuji:
Vypadá to, že se havárie rozroste do rozměrů které zde ještě nebyly a následky si ani neumíme představit.

Nejlepší odpověď
kropitko

Někdy se mi zdá,že je těch katastrof v poslední době nějak moc,je to doopravdy zřejmě tím,že se člověk nechová k přírodě,tak jak by si zasloužila. Je mi líto,těch ubohých zvířat.

Další odpovědi
ten který je

Poslední dobou mi připadá že se svět zbláznil a že se vše řítí do nějaké katastrofy – Finanční krize,Řecko,ropná skvrna,politi­ka,kriminalita,pří­rodní pohromy.Někdy si ale říkám že na tuto dobu budem ještě v dobrém vzpomínat,protože může být ještě hůř.

anonym

Trocha cynizmu:„Nikdy není tak zle,aby nemohlo být ještě hůř“.
Jaké průšvihy nutně přijdou?
Před 100 lety byla největší ekol. katastrofa hromádka kobylinců.
Co tak asi bude v r. 2110?

FOG

Uvedomte si,ze drive se delo skoro to same,ty katastrofy byly a jsou zase.
Jen jsme predtim nemeli tolik informaci a tak rychle,ze kdyz si nekdo nekde „uprdne“,tak to vi kazdy behem nekolika minut ,ci sekund az na opacne strane zemekoule.