vlastina

Co říkáte"přesyce­nosti" zahraničních filmů v TV?

Doplňuji:
Já se těším když zahrabou do české škatule ale i slovenské

Nejlepší odpověď
annas

Je jich hodně, zvláště teď o prázdninách. Občas mě některý zaujme, především je-li natočený podle skutečné události.

Sleduji nejraději filmy československé, české i slovenské – ale těch není moc.

Další odpovědi
BEAES

Nelíbí se mi to, a tak se na ně ani nedívám!

iceT

Me se zahranicni filmy libi,pokud maji hlavu patu,nebo jsou natoceny podle skutecne udalosti.Takove mam nejradsi.

verka

Myslím si, že nabídka občas dává najevo, že co divák, to blbec…

anonym

Je to trend,je to o penezich.V te­levizi se davaji cizi filmy skoro ze vsech stran i zpravy s cizich zemi dost.Ale tu v cizine o ceskem filmu ci zpravach neni nic.Dokonce ani v rubrice o pocasi se o Cechach nezminuji-myslim tim,noviny ci televize.O nas nic a o cizem vse.Zajimave?Podle mne nejsou lepsi.

Jahoda

Některé zahraniční jsou dobré, jiné jsou strašně stupidní. Od včerejška mám už satelit, takže jsem všechno chtěla proklikat. Programů tam mám cca 300 – 500 (nevím, protože při koupi nám řekli, že 500 programů, pak jsme se dozvěděli, že 300, takže momentálně netuším). Takže jsem klikala na většinu. Málokdy byl nějaký český. Samý americký. Můžu Vám říct, že jsem se na satelit těšila, protože jsem si říkala, že se budu mít na co koukat. Opak je pravdou. Není z čeho vybírat. Samé nemožné. Co mě velmi mrzí je, že tam nemáme program Animal planet, který je o zvířátkách a Papriku, který je o vaření. Takže asi tak. Teď koukám na Óčko, protože mě nic jiného nezaujalo. Třeba to bude zítra lepší. Kouknu se do TV programu 🙂

pondělí

jsou diváky vyžadovány,a hlavně za většinu filmů,promítaných na většině volných stanic,se platí minimální poplatek,protože jsou kupovány v takzvaném balíku,k jednomu velkofilmu,dostane stanice spousu jiných,které musí odvysílat,
Mimochodem na většinu českých filmů do roku 1989,má majitelská práva jedna firma v Třinci,která jejich promítání draze prodává,
ta firma vlastní celý Barandov.