Co říkáte na zvýšení DPH na 20%? Má smysl zapojovat se na facebooku do skupin proti sjednocení?

Dnes jsem narazil na facebooku na tuhle stránku http://www.fa­cebook.com/#!/pa­ges/Jsem-proti-zv%C3%BD%C5%A­1en%C3%AD-DPH/195903797100110 a další jí podobné. Má vůbec smysl se přidávat? Osobně se přidám raději sem než na „Mám mezi nohama ráda peřinu“ a podobné nesmysly, ale jak to vnímá zbytek? Myslíte, že mají takové stránky smysl nebo spíš, že je vůbec reálné, aby to něco změnilo?

Nejlepší odpověď
arygnoc

taky se jdu přidat.
Je to prasárna.

Další odpovědi
dědapetr

Nedá se radit je to osobní rzhodnutí, ale říká se zdělená starost je poloviční starost.

blesk26

Myslím si, že to zvyšování daní je pěkná prasečina, jen potřebují pár dalších miliard, co by se daly rozkrást, ale kam to dostane spoustu lidí je vůbec nezajímá.

Myslím, že ty skupiny určitý smysl mají, protože je aspoň vidět, že jsou spousty lidí, kteří s tím nesouhlasí a mohou se tam o tom bavit, i když je jasné, že nic nezmůžou, ale určitě nic nezkazí … jdu se také přidat :)
Doplňuji:
Retro: máš sice pravdu, ale kdyby takhle přemýšleli všichni, tak se nikam nedostaneme. Kdyby se sjednotilo takových lidí milion, tak si to už asi rozmyslí … a nedej bože, kdyby takový dav vyrazil do ulic :)

irij

Myslím, že by to chtělo jít a zacinkat si klíči.Pak by se možná něco změnilo. Jenže problém je, že se toho vždy ujmou lidi s podobnýma vlastnostma a pracují vždy hlavně pro sebe.

venkovan

Kdybych věděl jak uhradit státní dluh.
Jestli se zapojit do diskusí je na každém jak se rozhodne, ale kojoti vyjí ale karavana táhne dál. Dokud kojoti karavanu nerozpráší, mnoho se nestane.

Retro

S tim nikdo nic neudělá,oni moc dobře vědi že se to lidem nelíbí.Takovejch sjednocení a skupin bylo a stejnak to nepomohlo…;)…Kdyby to tak fungovalo tak ten stát vypadá jinak…:)

AndreiRanger

Češi jsou velice upovídaní lidé, zakládají skupiny, organizace, aby si mohli navzájem brečet na rameno, jak svět zlej, politici blbý atd., ale když má na něco dojít, tak si nakonec řeknou, alespoň nějaká jistota.

Nikdo nezvedne zadek, aby něco dělal. Revoluce je kontra-produktivní pokud nevíte co budete dělat po ní a malé politické strany, tvořené drobnými živnostníky a odborníky nemají šanci.

Nevím proč fňukáte, odhlasovali jste si to.