Avatar uživatele
anonym

Co říkáte na zvýšení DPH na 20%? Má smysl zapojovat se na facebooku do skupin proti sjednocení?

Dnes jsem narazil na facebooku na tuhle stránku http://www.facebook.com/… a další jí podobné. Má vůbec smysl se přidávat? Osobně se přidám raději sem než na "Mám mezi nohama ráda peřinu" a podobné nesmysly, ale jak to vnímá zbytek? Myslíte, že mají takové stránky smysl nebo spíš, že je vůbec reálné, aby to něco změnilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? blesk26, irij, SajmonModer před 4103 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

taky se jdu přidat.
Je to prasárna.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Nedá se radit je to osobní rzhodnutí, ale říká se zdělená starost je poloviční starost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Myslím si, že to zvyšování daní je pěkná prasečina, jen potřebují pár dalších miliard, co by se daly rozkrást, ale kam to dostane spoustu lidí je vůbec nezajímá.

Myslím, že ty skupiny určitý smysl mají, protože je aspoň vidět, že jsou spousty lidí, kteří s tím nesouhlasí a mohou se tam o tom bavit, i když je jasné, že nic nezmůžou, ale určitě nic nezkazí ... jdu se také přidat :)
Doplňuji:
Retro: máš sice pravdu, ale kdyby takhle přemýšleli všichni, tak se nikam nedostaneme. Kdyby se sjednotilo takových lidí milion, tak si to už asi rozmyslí ... a nedej bože, kdyby takový dav vyrazil do ulic :)

Upravil/a: blesk26

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Myslím, že by to chtělo jít a zacinkat si klíči.Pak by se možná něco změnilo. Jenže problém je, že se toho vždy ujmou lidi s podobnýma vlastnostma a pracují vždy hlavně pro sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Kdybych věděl jak uhradit státní dluh.
Jestli se zapojit do diskusí je na každém jak se rozhodne, ale kojoti vyjí ale karavana táhne dál. Dokud kojoti karavanu nerozpráší, mnoho se nestane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retro

S tim nikdo nic neudělá,oni moc dobře vědi že se to lidem nelíbí.Takovejch sjednocení a skupin bylo a stejnak to nepomohlo...;)...Kdyby to tak fungovalo tak ten stát vypadá jinak...:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Češi jsou velice upovídaní lidé, zakládají skupiny, organizace, aby si mohli navzájem brečet na rameno, jak svět zlej, politici blbý atd., ale když má na něco dojít, tak si nakonec řeknou, alespoň nějaká jistota.

Nikdo nezvedne zadek, aby něco dělal. Revoluce je kontra-produktivní pokud nevíte co budete dělat po ní a malé politické strany, tvořené drobnými živnostníky a odborníky nemají šanci.

Nevím proč fňukáte, odhlasovali jste si to.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání