nighe

Co rikate na znacku Vaio?

Co si myslite o znacce vaio?Kdyz si ctu recenze na intrnetu tak je to dost rozpolecene-jedna polovina vychvaluje vaio do nebe a druha rika, ze je to nejhorsi nejdrasi znacka notebooku jaka existuje.Premyslim o.koupe notebooku teto znacky, ale nevim…proto prosim o vase skusenosti se znackou Vaio.
Diky za veskere rady

Nejlepší odpověď
anonym

Primárně jde o ´designovku´ (za stejný peníz koupíš výrazně lepší ne-VAIO), ale o špatné notesy – mohu-li soudit, nejde.

Další odpovědi
leporela22

já si myslim že je poměrně stejný jako ostatní ale mezi nejlepší patří hp a dell
ale hodně lidí říká že je hořší acer ale je nejlevnější značka dostupná skoro každému ale pc je sestaven stejně z komponentů od různých firem jako nvidia intel atd… takže je to vselku týkající se pc jedno u obrazovky rozdíl nepoznáž.

klob1

Můj názor jen, když se člověk rozhoduje nebo hledá notebook.
Tak jen to, že to pěkně svítí, fosforuje, svítí tlačítka, platí se značka, ale výkon nic moc.
Jen to hezky vypadalo vzhledově. No, možná ta miss v reklamě. Ale jinak nic.

Pro mě není důležité co je na povrchu, ale co to umí a cenově i.
A také člověk koupil moc hezký notebook i s tím co byli požadavky. A dokonce se líbí i odpůrcům. Moc hezká barvička. A dost i výhod k tomu, které jsou moc užitečné, jako kvalitní fotbalový balon(potvrzeno fotbalovým trenérem kamaráda), internet na dva roky bez omezení rychlosti za hubičku.