Brunette56

Co říkáte na značku aussie ?

Ahojte baby =) Co říkáte na značku aussie, konkrétně na sprej na zvětšení objemu vlasů.. máte s tím už zkušenosti ? A jaký byl účinek ? =) Budu taky ráda, když mi napíšete ve které droogerii se dá koupit a za jakou cenu, dík.

Odpovědi
milablond

Kvalita za dobrou cenu. Tuhle znacku chvali i hodne blogerek. Ale zalezi, jakou radu si koupis. Treba jsme se shodly, ze rada VOLUME zadny efekt nedela a neni v nicem extra. Vcetne toho volume spreje – lepsi je tuzidlo – od jine znacky, oni tuzidla nemaji. Ale treba ta rada LONG hezky hydratuje. Daji se sehnat v kazde DM drogerii a cena je priblizne 150,– za kus.