Co říkáte na změny v povinných ručeních?

Nesnaží se někdo v některé nové službě dohnat havarující řidiče k půjčkám a následně k exekucím?
Doplňuji:
Zde na
http://www.no­vinky.cz/finan­ce/211517-pojistovny-vylepsuji-povinne-ruceni-treba-lepsi-cenou-pro-ty-kteri-malo-jezdi.html
píšou, že: (kopíruji)

Zásadní novinkou je rovněž to, že se o klienta postaráme i v případě, kdy mu škodu způsobí zákazník jiné pojišťovny. Škodu zdokumentujeme a vše potřebné s druhou pojišťovnou viníka vyřídíme za poškozeného,“ tvrdí Dagmar Koutská z České pojišťovny.

Nejlepší odpověď
mosoj

A kdo se postárá o škodu když mi ji způsobí ten co zákonné pojištění nemá ?
Doplňuji:
Já na nové auto mám havarijní společně se zákonnou a platím za obě opojistky 4,7 k dohromady. Jsem spokojený a blbové mně mohou být uhradený.

Další odpovědi
mojitek

no to me zajima-jake tam jsou zmeny???

Aha.Ale nevidim v tom nic z toho ceho bych se mel obavat
Doplňuji:
mosoj : to je blby,pak jedine soudni cestou.
Nejlepsi je uzavrit si havarijni proti vsemu a clovek je nastopro v klidu.To mi pak muze na káru spadnout treba baobab-teda kdyz ja tam zrovna nebudu :o)