bolak

Co říkáte na změnu času? Myslíte si že je v dnešní době k něčemu dobrá a co kdybychom si to mohli sami odhlasovat?

Nejlepší odpověď
venkovan

Nevadí mi

Taková delší noc o hodinu nebývá někdy marná. Co si budeme nalhávat.
Stejně tak kratší noc je výborná když na jednu noc přijede tchýně.
Je třeba si jen naučit využívat předností změn času.

Další odpovědi
Jikra

Nesnáším - zrušil/a bych ji

Nesnáším změny času.Tzv.letní čas stejně žádné úspory nepřinesl tak bych ho zrušil. No možná referendum by ukázalo co a jak,ale to tady u nás nehrozí.

aramah

Nevadí mi

hanulka11

Nevadí mi

baghira

Nevadí mi

Nevadí mi, dokonce mi vyhovuje když je déle světlo večer než brzo ráno (kdy stejně většina lidí ještě spí).
Jikra: Energetické úspory sice nejsou až tak obrovské, ale jsou. Prokazatelné.

rosinka

Nesnáším - zrušil/a bych ji

Jsem pro SEČ. Změna není k ničemu dobrá, narušuje člověku jeho přirozený biorytmus. Lidé by měli mít možnost rozhodnout o tom sami.