Co říkáte na ženu s dětmi, která má špinavé nádobí, plný koš, kupu špinavého prádla, nepořádek a mokro na podlaze?

Samba mi v doplnění ulehčila psaní. Ano, je to tak jak píše, ale vždy se najdou tací lidé, kteří hned odsuzují aniž by logicky uvažovali. Ne, není to z mé hlavy, to jsem si také přečetl. Děkuji vám za odpovědi a o některých z vás měním názor.

Nejlepší odpověď
anonym

Možná příhodná chvíle, zamyslet se nad tím, že by s úklidem mohly začít už i děti, nevím, jak jsou velké. A nejlepší je radit ženě s dětmi, jak má žít. Nejdřív nadělat děti a pak zdrhnout a kritizovat, to není na tebe, to je všeobecně.Špinavý nádobí neuteče, koš se vysype, až se půjde ven, snad to prádlo…pokud je pračka a prášek a mokro na podlaze? Z čeho jako?

Před chvílí jsem si o tom přečetla že: špinavé nádobí znamená, že se tam vaří, plný koš, že po nich uklízí, hora špinavého prádla znamená, že své blízké drží v čistém a mokrá podlaha v koupelně, že se tam koupají děti.. pak se ještě píše, že: příště, až příjdete k nám, trochu se zamyslete dřív, než začnete soudit.Pokud jste přišli za námi, pojďte dál, pokud jste přišli šmírovat, sjednejte si schůzku předem.

Další odpovědi
redy

Já nic neříkám, protože jsem nic tak hnusnýho ještě neviděla.
Jseš si jistej že to byla žena?

lexx

1.) má málo času a hodně práce
2.) je to její soukromí a mě to nepálí

marci1

Že je to „špindíra“ a nezvládá péči o domácnost. Ještě že takovou neznám. 🙂

rouzi

Samba doplnění hezké.
Ale tak o desítky let zpět
_____________­____________
Dnes když pračka vypere sama.
Myčka umyje sama.
Děti jsou ve školkách, školách, a v družinách.
A nebo jsou doma, ale jejich matka také.
Dá se stíhat, i když pokecání se sousedkou se musí nechat až na večer, kyž robátka chrupaj…

anonym

Asi, že takový lidi se nemají vůbec množit?!

VeRe1983

Vůbec nic. Neřeším tyhle věci. Mám svůj život.

gecco

Osobně takovou neznám – nebo o tom aspoň nevím…
😉
Baby v mém ´okolí´ uklízejí až ´nadbytečně´…
😉

Šidlo

najprv musím vedieť, kde je otec tých detí a čo robí

anonym

Já u vás ještě nebyl.
Kde jsi to viděl?
Takovou ženu neznám.

mosoj

Mnoho starostí o ničem.

briketka10

Jednu takovou znám vzpomněla jsem si až teď.

anonym

Samba – Chápu, že to myslíte dobře, ale potomci"karmic­ky"slabších nesou geny po rodičích i v pasťácích…jsou vyjímky, ale to je mizivé procento.

anonym

Myslela jsem, že se myslí normální žena, dejme tomu se dvěma, třemi dětmi, to se jako fakt ten pořádek udržet moc nedá, ale díky za ten binec, aspoň je vidět, že tam jsou ty děti. Později, až od mámy odejdou, bude v bytě taky pořádek. Krom toho ale i ticho a prázdno…smutno

anonym

Nevim, nevim až děti vyženou z domu jako nevychované prašivé bytosti ne – li kriminální živli, pořídí si třeba psa a ten smrdí…ale ano jak říká Mosoj,dá se zajít až do extrému, buďiš světlo, protože takový neví, ani, co je internet i když internet nabízí mnoho knihoven zdarma.

anonym

Jugare, já se neptám zda někoho znáš takového, ale co na ni říkáš!

anonym

Takových božuhell je víc, než dost,, právě chudáci a ubožáci se množí nejvíc, božuhell je to tak a je to docela smutné.

anonym

Já u vás ještě nebyl.
Kde jsi to viděl?

anonym

Že jste nikdy neviděl děcka feťáků a jejich děcka, to neznamená, že nejsou, vy jste z vesnice?Každý chce vypadat před okolím, v co nejlepším světle, právě ti nejvíc arogantní jedinci, kteří si o sobě myslí, že jsou bohové na zemi, projeďte se centrem Plzně MHD a určitě potkáte i svoje známé, kteří stroskotali na úkor namyšlených boháčů z řad genetické elity.

anonym

Jugare, neodpověděl jsi na otázku a za druhé je dobře, žes kopii tvé odpovědi vložil i sem, do diskuze.

anonym

Ono na pitomou otázku adekvátní odpověď.
Tohle mluví za vše:
Nemůžeš to mít v hlavě v pořádku.
http://www.jpeg­.cz/obrazek/e2Ep

anonym

S prominutím, ale nadřazený pitomec jste vy Jugare, prostě nemáte přehled a kam nevidíte vy nemůže vidět nikdo jiný, věříte v boha?…respektive v sebe jako v boha.

anonym

O pitomcích by se tu dalo dlouze psát.
Pumo,

anonym

Tak to jsi byl ty, co ji nahlásil? Je dobrá, ta otázka, že ano!

anonym

Já jí nenahlásil,to opravdu né.

anonym

??provokatér.

anonym

„Jugar“

anonym

Furt se do někoho nesmyslně navážíte a myslíte si, že se všechno točí kolem vás, ale komunisti už dávno skončili a s nimi i sociální jistoty, jenom dáváte veřejnosti najevo kdo jste a už vůbec nemůžu pochopit jak vám mohl v této otázce dát za pravdu, asi někdo kdo na to má, ale!„PÍCHA PŘEDCHÁZÍ PÁD“, každý je nějak zranitelný a ne, že ne,např,přilítne z ničeho nic na vás exekutor a bude po vás vymáhat třeba 100 tisíc za popelnice apod.čert nikdy a nespí!A nemoce z blbosti do toho…neznalost neomlouvá, sranda je sranda,ale zatím jste vy osobně ničím rozumným nikomu nepřispěl, jenom sem chodíte otravovat.

anonym

Pumprlíku, To píšeš o mé osobě?

anonym

To víte, že ne, mluvím k namyšleným „Jugarům“, kteří si myslí, že když mají stříbrnou kvězdu, že jsou neomylní. vypadám jako podvraťák z Plzně?…http­s://cs.wikipe­dia.org/wiki/Ni­hilismus

anonym

„pýcha“