Avatar uživatele
anonym

Co říkáte na ženu s dětmi, která má špinavé nádobí, plný koš, kupu špinavého prádla, nepořádek a mokro na podlaze?

Samba mi v doplnění ulehčila psaní. Ano, je to tak jak píše, ale vždy se najdou tací lidé, kteří hned odsuzují aniž by logicky uvažovali. Ne, není to z mé hlavy, to jsem si také přečetl. Děkuji vám za odpovědi a o některých z vás měním názor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, marci1, Agneta, gecco, anonym před 3070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Možná příhodná chvíle, zamyslet se nad tím, že by s úklidem mohly začít už i děti, nevím, jak jsou velké. A nejlepší je radit ženě s dětmi, jak má žít. Nejdřív nadělat děti a pak zdrhnout a kritizovat, to není na tebe, to je všeobecně.Špinavý nádobí neuteče, koš se vysype, až se půjde ven, snad to prádlo…pokud je pračka a prášek a mokro na podlaze? Z čeho jako?

Před chvílí jsem si o tom přečetla že: špinavé nádobí znamená, že se tam vaří, plný koš, že po nich uklízí, hora špinavého prádla znamená, že své blízké drží v čistém a mokrá podlaha v koupelně, že se tam koupají děti.. pak se ještě píše, že: příště, až příjdete k nám, trochu se zamyslete dřív, než začnete soudit.Pokud jste přišli za námi, pojďte dál, pokud jste přišli šmírovat, sjednejte si schůzku předem.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Já nic neříkám, protože jsem nic tak hnusnýho ještě neviděla.
Jseš si jistej že to byla žena?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

1.) má málo času a hodně práce
2.) je to její soukromí a mě to nepálí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Že je to „špindíra“ a nezvládá péči o domácnost. Ještě že takovou neznám. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rouzi

Samba doplnění hezké.
Ale tak o desítky let zpět
_____________­____________
Dnes když pračka vypere sama.
Myčka umyje sama.
Děti jsou ve školkách, školách, a v družinách.
A nebo jsou doma, ale jejich matka také.
Dá se stíhat, i když pokecání se sousedkou se musí nechat až na večer, kyž robátka chrupaj…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asi, že takový lidi se nemají vůbec množit?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Vůbec nic. Neřeším tyhle věci. Mám svůj život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Osobně takovou neznám – nebo o tom aspoň nevím…
😉
Baby v mém ´okolí´ uklízejí až ´nadbytečně´…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

najprv musím vedieť, kde je otec tých detí a čo robí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já u vás ještě nebyl.
Kde jsi to viděl?
Takovou ženu neznám.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mnoho starostí o ničem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Jednu takovou znám vzpomněla jsem si až teď.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Samba – Chápu, že to myslíte dobře, ale potomci"karmic­ky"slabších nesou geny po rodičích i v pasťácích…jsou vyjímky, ale to je mizivé procento.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Myslela jsem, že se myslí normální žena, dejme tomu se dvěma, třemi dětmi, to se jako fakt ten pořádek udržet moc nedá, ale díky za ten binec, aspoň je vidět, že tam jsou ty děti. Později, až od mámy odejdou, bude v bytě taky pořádek. Krom toho ale i ticho a prázdno…smutno

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nevim, nevim až děti vyženou z domu jako nevychované prašivé bytosti ne – li kriminální živli, pořídí si třeba psa a ten smrdí…ale ano jak říká Mosoj,dá se zajít až do extrému, buďiš světlo, protože takový neví, ani, co je internet i když internet nabízí mnoho knihoven zdarma.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugare, já se neptám zda někoho znáš takového, ale co na ni říkáš!

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Takových božuhell je víc, než dost,, právě chudáci a ubožáci se množí nejvíc, božuhell je to tak a je to docela smutné.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já u vás ještě nebyl.
Kde jsi to viděl?

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Že jste nikdy neviděl děcka feťáků a jejich děcka, to neznamená, že nejsou, vy jste z vesnice?Každý chce vypadat před okolím, v co nejlepším světle, právě ti nejvíc arogantní jedinci, kteří si o sobě myslí, že jsou bohové na zemi, projeďte se centrem Plzně MHD a určitě potkáte i svoje známé, kteří stroskotali na úkor namyšlených boháčů z řad genetické elity.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugare, neodpověděl jsi na otázku a za druhé je dobře, žes kopii tvé odpovědi vložil i sem, do diskuze.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ono na pitomou otázku adekvátní odpověď.
Tohle mluví za vše:
Nemůžeš to mít v hlavě v pořádku.
http://www.jpeg­.cz/obrazek/e2Ep

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

S prominutím, ale nadřazený pitomec jste vy Jugare, prostě nemáte přehled a kam nevidíte vy nemůže vidět nikdo jiný, věříte v boha?…respektive v sebe jako v boha.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

O pitomcích by se tu dalo dlouze psát.
Pumo,

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak to jsi byl ty, co ji nahlásil? Je dobrá, ta otázka, že ano!

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já jí nenahlásil,to opravdu né.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

??provokatér.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

„Jugar“

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Furt se do někoho nesmyslně navážíte a myslíte si, že se všechno točí kolem vás, ale komunisti už dávno skončili a s nimi i sociální jistoty, jenom dáváte veřejnosti najevo kdo jste a už vůbec nemůžu pochopit jak vám mohl v této otázce dát za pravdu, asi někdo kdo na to má, ale!„PÍCHA PŘEDCHÁZÍ PÁD“, každý je nějak zranitelný a ne, že ne,např,přilítne z ničeho nic na vás exekutor a bude po vás vymáhat třeba 100 tisíc za popelnice apod.čert nikdy a nespí!A nemoce z blbosti do toho…neznalost neomlouvá, sranda je sranda,ale zatím jste vy osobně ničím rozumným nikomu nepřispěl, jenom sem chodíte otravovat.

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pumprlíku, To píšeš o mé osobě?

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To víte, že ne, mluvím k namyšleným „Jugarům“, kteří si myslí, že když mají stříbrnou kvězdu, že jsou neomylní. vypadám jako podvraťák z Plzně?…http­s://cs.wikipe­dia.org/wiki/Ni­hilismus

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

„pýcha“

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek