Adri ..

Co říkáte na závist ?

Co říkáte na závist ? Taky si o tom myslíte to, jako Ty Nikdy v odkaze ? Nebo to máte jinak ? Závidíte hodně nebo to neřešíte ?

http://www.you­tube.com/watch?v=aw­hxXi4Twmw&fea­ture=channel_vi­deo_title

Nejlepší odpověď
briketka10

ten klip se mi nelíbí, a nezávidím nikomu a nic..

Další odpovědi
samicek333

Jak kdy, ale já spíš nemám důvod závidět :)

Drap

Považuji za jednu z nejhorších vlastností. Snažím se nezávidět, spíše všem přát. Vlastně vládě nepřeju, ale ani nezávidím

pizlicka

nejhorsi,co muze byt.sžirajici vlastnost.zeny jsou v tomto mistryne.zazila jsem na vlastni kuzi zavist na stredni skole od spoluzacek.dobra lekce-od te doby nenavidim zavist.bud na to mam,nebo nemam.