Avatar uživatele
773038948

co říkate na výkres??

Prosim mužete se podívat na muj profil na lide.cz a podévat se na fotografie a tam mám 4obrazky ktere jsem namalovala ,nikdy předtim jsem podobný obrazky nekreslila jen pejsky a kočičky :DD co si o tom myslíte??)) profil zde: http://profil­.lide.cz/AnNa534/pro­fil/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? akvidzerp před 4433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

pro mě to jsou „obkreslené postavičky z Jetixu“ nic víc..
takové obrázky co dnes malují všechna náctiletá děvčata, která se ztotožňují a nechají se inspirovat z hrdiny seriálů, kde je podobná animace..
tohle je moc dětský odpovídající Tvému věku, to jsem dělala talentové zkoušky na Grafickou školu a sakra tam už byla jiná kritéria..
zaměř se více na krajinky, květiny 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pracuj na sebe, viac kresli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Mě se to líbí. Já kreslit neumím, z výkresů jsem měl ve škole 4 (výtvarka) a výkresy na průmyslovce (strojní součásti a stroje celkově) jsem měl taky čtyřky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Dôležité je mať ľahkú vykreslenú ruku, pozerať sa okolo seba, hľadať to podstatné, pre začiatok možno kopírovať (nie cez kopirák) ale treba do kresieb dávať seba, svoju myseľ. V tom je to hlavné tajomstvo kresby pohľad na svet očami tvorcu. Buď svojská, maj svoj štýl a kresli, kresli, kresli. Neopakuj sa po druhých…

před 4433 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek