co říkate na výkres??

Prosim mužete se podívat na muj profil na lide.cz a podévat se na fotografie a tam mám 4obrazky ktere jsem namalovala ,nikdy předtim jsem podobný obrazky nekreslila jen pejsky a kočičky :DD co si o tom myslíte??)) profil zde: http://profil­.lide.cz/AnNa534/pro­fil/

Nejlepší odpověď
briketka10

pro mě to jsou „obkreslené postavičky z Jetixu“ nic víc..
takové obrázky co dnes malují všechna náctiletá děvčata, která se ztotožňují a nechají se inspirovat z hrdiny seriálů, kde je podobná animace..
tohle je moc dětský odpovídající Tvému věku, to jsem dělala talentové zkoušky na Grafickou školu a sakra tam už byla jiná kritéria..
zaměř se více na krajinky, květiny 😁

Další odpovědi
led

Pracuj na sebe, viac kresli

Michal Kole

Mě se to líbí. Já kreslit neumím, z výkresů jsem měl ve škole 4 (výtvarka) a výkresy na průmyslovce (strojní součásti a stroje celkově) jsem měl taky čtyřky.

led

Dôležité je mať ľahkú vykreslenú ruku, pozerať sa okolo seba, hľadať to podstatné, pre začiatok možno kopírovať (nie cez kopirák) ale treba do kresieb dávať seba, svoju myseľ. V tom je to hlavné tajomstvo kresby pohľad na svet očami tvorcu. Buď svojská, maj svoj štýl a kresli, kresli, kresli. Neopakuj sa po druhých…