Tara48

Co říkáte na včerejší dopravní nehodu v Hradci Králové a co byste vzkázali „řidiči“?

Jedno malé dítě zemřelo hned a druhé v nemocnici.Chování řidiče bylo nepochopytelné.

Nejlepší odpověď
ten který je

Stala se krutá tragedie která poznamená rodiče,prarodiče a v neposlední řadě i řidiče automobilu.Co bychom měli vzkazovat tomu řidiči?Vy si myslíte že ted sedí u počítače a čte otázky – odpovědi a čeká co mu napíšem?

Další odpovědi
hanulka11

nemůžeme myslím nikdo z nás soudit, nevíme co vlastně se odehrálo …co to zavinilo http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-neni-dost-hazard-aby-epileptik-vlastnil-ridicsky-prukaz-viz-smrt-dvou-malych-chlapcu-v-hk

Drap

Jedna z vyšetřovacích verzí je, že to bylo způsobeno nemocí. Pokud o tomto druhů onemocnění nevěděl ani on ani jeho lékač, co mu lze vytknout ?

Meropa

Nic na ni neříkám a nic bych nevzkázala.

briketka10

Jestli je nemocný, nemůže za to, taky se bude trápit, jinak celá ta událost je velice smutná, když se jedná o malé děti trpí celá rodina, jistě již měly nakoupeného ježíška a těšily se, takto před vánocema..achjo

lukas.zmizik

odebral bych vsem takovymto lidem, i tem co jezdi pod vlivem alkoholu nebo omamnych latek, mimo obvykleho trestu, take volebni pravo…

protoze nechapu, jak muze clovek, ktery neumi mit pod kontrolou sebe sama, jak muze spolurozhodovat o budoucnosti nas poctivych

tuCZek

Nechal bych je odpracovat alespoň 300 hodin veřejně prospěšných prací s postiženými po nehodách a s lidmi,kteří někoho díky „takovýmto“ lidem ztratily a pak je zavřel.
Řidiči vpodstatě mají zbraň a za to jsou plně zodpovědní!!!

martyuno

Je to hrozná tragédie,hlavně pro rodiče obou chlapců…:-( Řidič vozu si samozřejmě následky této nehody ponese také s sebou do konce života.Co bych mu vzkázal?Vlastně nic,jediné co mi v těchto případech vadí je,že lidé postižení podobným onemocněním jako tento pán,mají možnost řídit vozidlo,vždyť pokud usednou za volant a poté mají záchvat,mají vlastně ve svých rukou krutou zbraň,to se nakonec v sobotu v Hradci Králové dokázalo…:-(