VaclavZeman

Co rikate na uspech nasich hochu ve sportu floorball?

Je to podle me zlata generace tech junioru. A myslim si, ze takovyto uspech nam zajisti zajem o tento novodoby sport a muzeme se v nem jen zlepsovat a treba dorovnat v nem i jeho materske zeme – Svedsko a Finsko (Svycari jsme v podstate uz prekonali podle medailoveho umisteni, jelikoz si v nejhorsim pripade prineseme jen stribro, nebo). Sledovali jste a budete dnes sledovat nase floorballisty? Jak to hodnotite? U me teda porad vitezi tenis a moje lvice Petra, ale mam rad i jine sporty. Dekuju.

Odpovědi
marci1

Super! Doufám, že to bude min. jako v r. 2004: stříbro. Uvidíme, co dokáží Švédi. Některé z našich hráčů znám, jsou výborní (příbuzný byl jejich spoluhráčem). Tak dnes 13.11.2022 v 15,3­0 na ČT držíme palce! 🙂

Tak jsme vyrovnali historický úspěch z r. 2004. Švédi mají 10. zlato. 🙂

Dvorní šašek

Je to paráda, škoda, že je to trochu přehlížené.

aevul

Ale tak jo, druhé místo z MS je fajn. Jen to je pořád druhé místo z florbalu. Stejná prestiž, jako třeba MS ve skákání v pytli.

VaclavZeman

Dekuju.