Kelt

Co říkáte na ty " hodné" děti ?

Co říkáte na ty děti 12 let, které nasypaly učitelce výtvarné výchovy do kávy projímadlo a další, aby měly volnu hodinu. Výtvarná výchova je jeden z nejvolnějších předmětů . Kde je chyba? Děkuji.

Nejlepší odpověď
ivzez

Chyba je ve výchově (tzn. u rodičů), v nedostatku úcty ke zdraví
(případné předávkování mohlo způsobit i vážnější problémy a v tom,
že si paní učitelka brala kávu do učebny (kdyby učitelka dodržovala
pravidla, neměly se děti jak ke kávě dostat).

Nesouhlasím s tím, že by si lidé měli zvykat na zhoršení
chování nejen u dětí, ale ve společnosti obecně.

Další odpovědi
iceT

Mě by zajímalo, jak se ty děti dostaly ke kávě paní učitelky…

Psychotic

Říkám na to, že děti jsou děti a že je to vtipné.

Říkám na to, že paní učitelku asi neměly moc rády, protože já bych si dal volnou hodinu raději místo dějepisu nebo matematiky.

Říkám na to, že někteří starší občané by měli dostat kopanec za to, že nemají smysl pro humor a z nevinného žertíku dělají zločin pomalu na trest smrti.

Asi tak.

Drap

Změny ve společnosti se bohužel dotýkají i dětí a jejich výchovy. S tím se budeme muset smířit.

ReHu

Spíš, co rodiče.
Ty přece mají děti v první řadě vychovávat.
Škola má učit.
Rodiče na děti píp. V dnešní době většinou.

Šidlo

nuž…ak doma vidia rodičov, ako zapíjajú tabletky alkoholom a potom odpadnú a deti vedia, že sa tak ľahko nezobudia
ak vidia rodičov že sa vyhýbajú povinnostiam hoci aj nekalým spôsobom
ak rodičia permanentne nadávajú na učiteľov/všeobecne cudzích ľudí akoby neboli ľudia ale dáke druhotriedne tvory

ako to viem? dedko jednej z vinníčok bol v škole prosiť aby jej odpustili už tak smiešny trest.....lebo on je starosta…na západe by možno rezignoval…

jasné, decká môžu byť prirodzene bezcharakterné alebo narušené…ale na to nie sú žiadne dôkazy

klumprt

Jestli to nebyla náhodou ta mladá dáma, co si tu onehdy stěžovala na svoji učitelku výtvarky…