Co říkáte na tvrzení, že pružinová matrace působí jako zářič-zesiluje elekromagnetické záření?

Nejlepší odpověď
Hlada

Kdybychom měli věřit všem volovinám, co nám kdo nakuká, tak bychom nemohli z té poslele ani vstát. Kdyby na tom bylo něco pravdy, byl by to dobrý základ pro perpetuum mobile. Vysílače bez napájení obložené matracemi by mohly třeba snížit telekomunikační poplatky.