Kelt

Co říkáte na tuto zprávu, respektive jak je podána?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/islamsti-pracovnici-letiste-v-dusseldorfu-veleli-vztycenymi-ukazovacky-k-dzihadu-40403669#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.web.nex­ttoart
Tak zpráva je zdrcující, ale mne zaráží, že na fotce mají ti lidé začerněné oči a přitom jsou tam uvedena jejich jména. To je nějaké divné? Co si o tom myslíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Filip84

A co bys chtěl, jako, slyšet?

Asi už nestačí Ukrajina, z té choroby už toho taky moc nevytřískáš, protože kde nic není, ani propaganda nebere, tak je třeba vytáhnout kostlivce, nebo přesněji, bubáka ze skříně: islámisty! Něčím se, přeci, křupani musí strašit, ne? Tohle je něco, jde je tím strašit.

Prostě: jen ho nechte, ať se bojí.

Další odpovědi
aliendrone

Na ja, typisch deutsche Teufels Union schweinereien! Tak heilovat se tam NESMÍ, dokonce ani v historickém filmu neprojdou nacistické symboly, ale zdravit IS je vpořádku. :(
Ale protože se hošani z tamního flughafen „nedopustili protiprávního jednání“, omezila se Reichpolizei jen na „BU BU BU domluvu“! VYŘÍZENO!

Co dodat, je fakt, že za nebožtíka Ríšana Heydrichů by se s takovou maličklostí také nemazali. Jednoduše by konstatovali, že hnědé uhlí patří do pece a opičky by cestovaly direkt nach Auschwitz-Birkenau. ;) :D :D

https://globe­echo.com/news/e­urope/germany/three-employees-at-dusseldorf-airport-suspected-of-islamism/

Pozoruhodné je, že se vůbec podobná zpráva dostala ke zveřejnění. V Črdeli to zavání vyšetřováním v souvislosti s „šířením poplašné zprávy“. :( :( :(

paul1

Těžko říct, může to být hoax. Narazil jsem ale pod článkem na odkaz, který je (snad?) seriozní:

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/valka-na-ukrajine/clanek/a­nalyza-ukrfasisti-banderovci-a-ruska-propaganda-40391283