Kepler

Docela výstižné, posílám soudružský pozdrav
ČEST PRÁCI!

Další odpovědi
marci1

Pasuje to. Pan prezident si opravdu myslí, že když vyzve občany pitomce, alkoholiky, primitivy (ap. šťavnatě titulované označení) k tomu, aby šli volit stylem: „zvedněte zadky“, půjdou volit? Trochu si nás ve svém vyjadřování plete se svými kámoši! Napadá mě: "Tento způsob projevu zdá se mi poněkud nešťastným! 🙂

led

Účelom paródie môže byť aj podpora parodovaného. Len treba vedieť, kedy použiť paródiu, inak stratí svoj význam. Toto použitie paródie sa vám nepodarilo. Nie je aktuálne.
Nemáte náhodou v šuplíku paródiu na posledný príhovor o boji s pandémiou. To by bola aktuálna paródia. Aby sme sa aj v tejto ťažkej dobe zasmiali. Určite by sa zasmial aj pán prezident, ktorý aktuálny humor prijíma.

Smiech aj v ťažkej situácii môže pomôcť. Ale vysmievať sa je ľahko, no
skúste si seba predstaviť na jeho mieste aj s jeho zdravím, aj s dnešným naozajstným ohrozením zdravia a finančnej stability obyvateľstva a ekonomiky štátu.