paul1

Co říkáte na tu strašnou statistiku – může být spolehlivá?

A co lidské životy civilistů a vojáků?
Pardon, zapoměl jsem přiložit zdroj. Tady je: https://www.id­nes.cz/

Nejlepší odpověď
zjentek

Včera jsem odvalil balvan na zahradě a rozvalil mraveniště pod ním. pak se mně balvan svalil zpět a když jsem ho podruhé odvalil, neumí si nikdo představit zkázu, kterou jsem spatřil. Bože, jak mně to bylo líto! Otevřel jsem si desítku a pak už jsem byl v poho.

Možná jsi chtěl přiložit nějaký zdroj.

Další odpovědi
Disraeli

Musím se přiznat, že takovou statistiku jsem teda ještě neviděl. ;)

Drap

Co píší na i-dnes je na100% pravda. Stejně tak, že Rusi už 3 měsíce prohrávají. Tam jsou pouze pravdivé a vládou schválené zprávy.

kosmonoskos

Při obsazování Československa v roce 1968 prý 500.000 vojáků – na Ukrajině jich je prý 250.000. Prý jsou Rusové vyhladovělí, bez morálky a munice v přesile i když zelený mluví o 700.000 obráncích Ukrajiny – a dalších 300.000 prý chce povolat – ještě, že tomu nerozumím :)

Filip84

  1. Nedal jsi odkaz na žádnou statistiku, eo ipso, o jakou statistiku asi tak nějak jde, jsem musel vydedukovat z postů, které reagují na Tvůj dotaz.
  2. Co se děje, nebo neděje, na Ukrajině, nevím, anžto jsem tam nebyl, a ani tam nepojedu. Změnit to nemohu, proto mne to ani nijak nezajímá.
  3. Stát nelže pouze tehdy, pokud se splete. Pplk. Guma Zelený z kontrarozvědky lže vždy: například se ho někdo na ulicí zeptá: „Promiňte, nevíte, kolik je hodin? On se podívá na hodinky a řekne: půl šesté. Dotyčný odvětí: ale vždyť je osm! Pplk. Guma Zelený na to odpoví: vidíte, právě jste pochopil smysl mé práce!“
  4. Každá válka je zbytečná, a každá válka je selhání. Ukrajina, krom toho, že to není lidský stát, mající dobré zákony, např. zákon o kremaci, a krom toho, že je to jeden z nejchudších států Evropy, tak prochází od roku 2014 určitými změnami. Faktů je o nich docela dost, arciť – přirozeně – nikoli česky, protože Čechy fakta nezajímají, nečetli by to. Ty změny jsou různé, např. to, že na Ukrajině operují, zcela běžně, milice, které mají obdobné postavení, jako měly Lidové Milice v ČSSR: existují zcela praeter legem, podléhají tedy pouze a jen politickému vedení, ergo, jsou „pěstí“ té konkrétní politické frakce, které slouží. Ty milice, ať už se zovou ten či onen prapor, jsou jednotně vystrojené, mají uniformologickou symboliku, a po zuby ozbrojené. Otázka je, je-li Ukrajina „na cestě k Západu“, k čemu potřebuje LM. Třeba. Potom došlo k jistým událostem na Krymu. Může mít na to každý názor, to nikdo nikomu nebere, ale podstatné factum je, že Ukrajina přišla o kus území a osm roků to prakticky nijak diplomaticky neřešila.
  5. Každá válka je nehezká. My jsme za Protektorátu ve válce prakticky nebyli, srovnávat (krom Israelitů & Lagerů, přirozeně) počet obětí německé okupace v Protektorátu, a kdekoli jinde, prostě nelze. Přesto se např. vůbec nevyšetřovaly vraždy. To je taková ta historie, která se neučí ani na universitách.

V každé válce jsou viníci a oběti na obou stranách, v každé válce jsou válečné zločiny na obou stranách.

Pokud, tedy, někdo líčí Ukrajince jako „ty hodné“ a Rusy, jako „ty zlé“, tak si sám udělej úsudek o tom, jak vysoce pravděpodobné je, že hovoří pravdu. V principu je absolutně vyloučené, aby na idnes byla pravda.

Disraeli

Po „opravě“: ne není. Je to odkaz na celý web. ;)

paul1

Dal jsem, co mám. V otázce je uvedeno, či může být na tuto statistiku spoleh. To je vše.

Disraeli

Nechápu… a KDE JE ta statistika? V odkaze není.

Filip84

Když se ptá, může-li být ve statistice na idnes pravda, tak asi příliš bystrý nebude. Musíme být tolerantní k nemocným lidem! 🙂