Malvína

Že ty píšeš články pro Novinky.cz? 🙂

Ametyst

Hurá, aspoň někdo používá zdravý rozum. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AteCdXvZOZc 🙂

aliendrone

Hele, já se už nedivím ničemu. Židé válčí a Němci obchodují, kam ten svět spěje… ;)

Spíš mne zajímá co BUDE, až Její Excelence led zjistí, žes jí šlohl křiš´tálovou kouli. Myslels na to, že v tak krátké době poté, co jsem ji připravil o kouzelné zrcadlo taková další rána (ztráta) může mít pro ni celkem VÁŽNÉ psychické důsledky? ;) :D

zjentek

Aliendrno: já vím ale porád je to o tom, že si mezi sebou děláte pr.el o mně beze mě. Já totiž neznám, nevím která bije a tak na tvé případné dotazy nemůžu reagovat, mám prostě smolíka, to je celý. Ale…! Rád nahraju, znáš to- blbec k večeři! (;