dougie

Co říkáte na Tsunami?

Tsunami zasáhla 2100 kilometrů japonského pobřeží, mrtvých je 60.Já si nedokážu představit kdyby se to stalo u nás,je to hrozné.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Je to šílené, každá katastrofa je hrozná a pro nás nepředstavitelná ,ale u nás se to nestane…nemáme moře

Další odpovědi
dědapetr

Vyděl jsem záběry je to drsný.To já taky ne ještě že nemáme moře,stačí záplavy.

Pralinka1979

Katastrofa, šílené… ☹ ☹

led

Urobte si simuláciu:
na dosku si postavte nejaké malé figurky – detské hračky. Do vani napustite trocha vody. Na hladinu položte dosku tak, aby sa nepohla, prípadne len trochu. Teraz urobte veľkú vlnu a pozorujte, čo to spraví.
(doska sa zatrasie, figúrky popadajú a cez ne sa prevalí voda).

venkovan

Nic ve zlém, ale tsunami jsme dnes měli v ČT a následně proletěla naší politikou. Pravda ale je, že žádného pohlavára nesmete.
Pravé tsunami nás na našem území zatím zasáhnout nemůže. Ale faktem je, že jsme si nějak odvykli vnímat sílu přírody, stále si mnozí myslíme, že technikou a vědou zvládneme vše a potom jsme zděšeni.