Co říkáte na toto moratorium ?

Já se plně ztotožňuji.

http://www.te­letext.cr/nova/116

Nejlepší odpověď
tom004

Já s tím nesouhlasím.Ne,že by se mi líbilo dávat krev za kávu a tatranku,ale nelíbí se mi,že ti,kteří,ať už krev,nebo její deriváty,potře­bují,aby přežili,mají čekat,až jaký výsledek bude mít toto,podle mne nezodpovědné,mo­ratorium.Jsem pro,aby se za odběry velice slušně platilo,ale o tom se má,třeba tvrdě,ale jednat,a ne „zavřít“ kohouty,těm,kteří se těžko mohou bránit.

Další odpovědi
dědapetr

Souhlasím s tímto moratoriem a přidávám se k němu.Nejlepší řešení je autotranfůze.

mosoj

Bože jak hluboko jsme klesli ! Když občan této republiky řekne „že politikům to může být jedno“. Vždyť si děláme do vlastního hnízda.