Avatar uživatele
Adri ..

Co říkáte na tohoto muže, který se narodil bez končetin ? Nick Vujicic

Nick Vujicic je inspirativní člověk. Pokud o něm nic nevíte, přečtěte si odkaz ( je to v angličtině ) nebo se podívejte na některá jeho řečnická videa. Cestuje kolem světa, roku 2010 byl i tady v ČR. Vydal i svou knížku „Život bez hranic“
Co si o něm myslíte vy ? já myslím, že je to velmi silný člověk, dokázal si toho hodně přežít. Já být jím, nedokázala bych to. Jeho kniha je opravdu inspirující.

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Nic­k_Vujicic

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, johana 56, Adula.57, IK před 4459 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Fotografii Nicka Vujicice jsem poprvé viděla, když jsem čekala na dceru, která jako těhotná starší 35 let byla na vyšetření genetiky. Tak tam se mi to vůbec nelíbilo a leták jsem zabavila. Osobně toho člověka nesmírně obdivuji, tohle by dokázal málokdo, ale do čekárny to musel dát snad sadista.
Doplňuji:
pro >mosoj< to jako aby nastávající maminka prožívala těhotenství v co největším stresu a obavách ?

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

V žádném případě nechci snižovat jeho vůli ale takových je víc a všichni zaslouží nejenom náš obdiv!!
Spíš by mně zajímalo proč se narodil bez končetin. V tomto případě si myslím že to do té čekárny patřilo víc než někam jinam!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IK

Znám, je to bomba.
Poprvé jsem na něho koukala s otevřenou hubou, viděla jsem ho v TV a hned ho hledala na webu.
Říkala jsem si, že když tohle zvládá on, tak jak si mohu naříkat já na pitomé bolesti kloubů končetin, které on ani nemá.
Přidávám stránku v češtině.
Doplňuji:
Také jsem chodila na genetiku, máme v rodině rozštěp…vysoký homocystein.
Celé těhotenství jsem tam potkávala maminky s dětmi bez prstíčků nebo s deformovanou hlavou, měli jsme ve škole anatomii a profesor bral jedno patologické těhotenství za druhým dokud jsem neporodila.Nebyla jsem schopná se ani zeptat jestli má dítě všechno jak jsem byla vyděšená.

Zdroj: http://www.kul­turistika.com/nick-vujicic

Upravil/a: IK

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Měl smůlu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Nezbývá nic jiného,než obdiv nesmírné vůle překonat nepřízeň osudu,získat vědomosti a udelat něco i pro ostaní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek