lenkaacer

Co říkáte na tohle?

www.blesk.cz/cla­nek/celebrity-domaci-celebrity/144582/ta­ta-otto-davidek-vyhrozuje-chce-na baru-podat-trestni-oznameni.html

Nejlepší odpověď
mosoj

Jestli je toto otázka a ne názorový výzkum tak nic.
Já ani nevím o co jde . Na koniny nemám čas. On ten čas je cenný.

Další odpovědi
rynek878

Máte naprostou pravdu mosoji,co se to tady rozmohlo za manýry,že sem kdekdo flákne odkaz z nějakého webového serveru a myslí si,že je hrozně chytrý,kdyby to byly aspoň nějaké velice důležité zprávy,ale to jedna kravina za druhou.