flodur

Co říkáte na to že zmizí Ostráváááá od RUDY? Líbí sevám?

Nejlepší odpověď
kvikal

bude stažena proto, že je to nedovolený remake a proto bude stažen … upřímně mě to ani nevadí protože v tom songu rudovi nejde pořádně rozumět

Další odpovědi
ReHu

Nechápu. Jak zmizí Ostravááá od RUDY?
Jsem sama s 1popelka1, kdo nechápe?

1popelka1

? Odkrouhne ho nějaký mafián z Karlových Varů, protože nezpíval o nich? 🙂

kropitko

Ne zavřou ho,za špatný projev

1popelka1

Co máš na mysli tím, že zmizí? Zmizí písnička? Zmizí Ostrava? Bez toho, aniž bych věděla o co jde, se nemůžu vyjádřit:-)

kropitko

zmizí Ruda z Ostravy