Co říkáte na to že YouTube má být zpoplatněno?

Já si osobně myslím že pokud si zaplatím a půjde to přímo celé autorovy videa a žádné halíře si nebude brát YouTube tak proč ne?

Zdroje:

Nejlepší odpověď
bolak

Pokud to čtu správně, tak se to týká živě vysílaných pořadů a seriálů, tzn. věci který v současnosti youtube buď neprovozuje nebo blokuje, takže nepůjde o žádný zpoplatnění, ale o možnost předpalit si třeba ty seriály, na který nemá youtube autorský práva a proto je prozatím nemohla zprístupnit veřejnosti.

Další odpovědi
beer

Mně je to celkem jedno, YT nijak zvlášť nepotřebuji.

♥♥♥

Nevím, nevím… Když už platíme Internet, tak proč platit ještě YouTube? To musí být opravdu všechno za peníze?… A hlavně když někdo dělá videa, dělá to, protože chce a ne kvůli penězům (ikdyž ted už možná videa budou dělat jen kvůli penězům) Takže já moc nesouhlasím!

Bedy

Tak třeba bych to chápal u VEVO, ale jinak mě to přijde jako blbost.
No já stejně na Youtube moc nekoukám, řekl bych, že jsem snad častěji na Stream.cz, než na Youtube 😉

GTA Andreas

Proč bychom teda měli svá videa někomu koho ani neznáme ukazovat zadarmo? Youtube jde proti lidem.