melanie

Co říkáte na to, že ve škole jsme měli v parketách (u koše) hnízdo mravenců.Ti nám lezli do věcí a škola s tím nic nedě

Prosím nepište 50ti řádkový sloh, stejně to nečtu ;)
Doplňuji:
Když vám to je fuk, ak neodpovídejte a pro „ocko“ : myslím to tak, že nečtu extra dlouhý odpovědi v nichž je odpověď pouze v první větě a to ostatní je něco navíc, co souvisí, ale je mi to na nic

Nejlepší odpověď
anonym

Když nečteš odpovědi, tak proč kladeš otázky? V tom je skutečně logiky asi tak málo, jako v tom, co říkám na mravence pod košem ve tvé třídě. Je mi to putna.
Doplňuji:
Melanie, k tvému doplnění asi tolik – Odpovědi.cz jsou poradna a měly by tedy fungovat jako seriozní informativní web, kam se nechodí chatovat. Bohužel, admin to nestačí všechno uhlídat, takže někteří jedinci nabyli dojmu, že je zde hlavním důvodem existence poradny zábava. Je tomu ale přesně naopak. Kdyby sis dala čas na to, aby sis přečetla pravidla a kodex, tak bys na to určitě přišla i sama.
Druhou věcí, která mne na tvém dotazu zarazila, je to, jak dopředu odrazuješ případné odpovídající. Cožpak tě nenapadlo, že tvoje poznámka je impertinentní? Pokud něco takového napíšeš do otázky na poradně, tak musíš zákonitě očekávat odpovídající reakci. Nebylo slušné, co jsi napsala ty, proto se nikdo neměl snahu vyjadřovat se skutečným zájmem odpovědět ti.
Pro příště vol vhodnější slova, abys opět nenarazila.

Další odpovědi
Drap

Neříkám na to nic. Neni na tom nic zvláštního. Mravenci se dostanou všude a kde se jim líbí, tam se nastěhují.

marci1

Tedy krátce : Je mi to úplně fuk. 🙂

mosoj

Když tě štípne brabenec naskočí ti pupenec. To věděl již pan Werich.
Doplňuji:
Jinak je mi to také fuk .

anonym

To není nic vyjímečného.Ka­marádi je mají v paneláku a v pátém patře a taky nevědí jak se jich zbavit.
Doplňuji:
Jak se jich zbavit?NEDÁVAT zbytky jídel do koše (zkus se zamyslet nad tím, jestli u vás ve třídě mají stále co jíst).Oni budou mít hlad a odejdou do jiné třídy.