Pavluška

Co říkáte na to, že teď utekl obviněný z únosu Aničky neznámo kam?

http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/regiony/pra­ha/clanek.phtml?id=68­0919
Doplňuji:
Dobrá, podezřelý, za to se omlouvám. A já si nedokážu představit, že bych se tam jen tak potulovala, našla dětský batoh, jenom ho zvedla a zase ho položila a šla pryč. Ale je to můj osobní názor.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Omlouvám se, ale musíte na to jít oboustranně. Kdo říká, že je obviněný a proč by utíkal? Soud na něj neuvalil vazbu a tak je svobodný člověk jako každý jiný a může si jít kam chce.
Vžijte se do situace tohoto člověka. Bloudí místem a najednou najde batoh. Podívá se tedy do něj, čímž na batohu zůstanou jeho stopy DNA. To jej přeci ještě neusvěčuje z nějakého tr. činu.

Prosím ctěme presumpci neviny.

Jestli si dobře pamatuji, tak tím člověkem je bezdomovec. Ano také si nedovedu představit, že se jen potuluji někde, ale on prostě nemá kam jít. Najde batoh, domnívá se, že by v něm mohlo být např. jídlo nebo něco, co by zpeněžil. Najde v něm nevím co-zřejmě jen školní pomůcky a tak to zahodí, je mu to k ničemu.

Další odpovědi
atriplex

Existuje miliony lidí, které zajímá kde jaký odpad. Takže pokud aktovka vypadala zachovale, rozhodně musela přilákat pozornost těch, kterým se odhozené věci hodí.

Je proto logické, že pouhá přítomnost DNA na aktovce ještě z nikoho nedělá pachatele trestného činu.

A mně, pokud bych byl nevinný a pustili mne ze zadržení, tak bych zmizel také, protože Blesk a jiná média by mne určitě našli a být na titulní stránce není nic příjemného.

Každopádně, pokud je to pachatel, tak je to smůla, že se nepodařilo najít dost důkazů. S největší pravděpodobností je dívka mrtvá (bohužel), takže na nějakém dnu nesejde.

hanulka11

To se snad stane jen u nás ,zrovna jsem to před chvílí četla .Rodina pohřešované se však domnívá, že bylo postupováno spřávně a stopa po něm policii dovede k Aničce

ten batoh byl ale nalezen pod nějakýmu těžkými deskami , není to divné ,že by ......

janek66

Jen dodám že podle prvních zpráv na batohu brali DNA ze vzorku spermatu (což už by o něčem svědčilo) ale pak to změnili na sliny.
Tak nevím.Je kolem toho nějak moc záhad a to se mi nelíbí.
Na kolik lidí soudce uvalil vazbu pro úplnou blbost,tady jde přinejmenším o únos nic.